PostWysłany: Wto 15:08, 10 Lip 2007    Temat postu:

PostWysłany: Wto 12:00, 10 Lip 2007    Temat postu:

PostWysłany: Wto 8:03, 10 Lip 2007    Temat postu:

No to doszli nasi młodzicy do 1/8 finału na MŚ
Kamil F1
PostWysłany: Nie 19:26, 17 Cze 2007    Temat postu:

Mój ulubiony klub to oczywiście Manchester United. Przy okazji witam wszystkich Smile GLORY GLORY MANCHESTER
Przemol
PostWysłany: Czw 15:39, 24 Maj 2007    Temat postu:

Trzeba powiedzieć, że Milan wygrał szczęśliwie. Szczególnie pierwsza bramka była szczęśliwa.
Macus
PostWysłany: Czw 15:27, 24 Maj 2007    Temat postu:

no tak ale milan sie zrewanżował
Kayo
PostWysłany: Czw 13:56, 24 Maj 2007    Temat postu:

Finał był jednym z gorszych w ostatnich latach jaki widziałem.
fordern
PostWysłany: Czw 13:07, 24 Maj 2007    Temat postu:

SuperPippo wraca !
w ciągu sezonu nie grał dobrze, w finale Benitez postawił obronę na Kake' a tu Kaka' wszystkie piłki do Inzaghiego i siatka piękna na 2:0
PS: Ten 1 gol dla Milanu to do końca nie wiadomo kogo, ale raczej Inzaghiego, bo on ostatni dotknął piłki.
PS2: Reina po meczu mówił że Pippo jest genialnym piłkarzem, jeżeli chciał tak uderzyć jak uderzył piłkę w tym golu na 2:0
Macus
PostWysłany: Czw 10:40, 24 Maj 2007    Temat postu:

Ach dobre typowanko.Mecz był w miarę.Pierwsza połowa zdecydowanie dla anglików ale w drugiej przebudził się milan i pokazał na co go stać.Pippo dwie bramkii dobrze grał ładna ta druga i podanie o kaki chyba też piękne
fordern
PostWysłany: Czw 7:37, 24 Maj 2007    Temat postu:

koncowy wynik 2:1 dla Milanu
Macus dobrze wytypował Smile
Nico
PostWysłany: Śro 20:36, 23 Maj 2007    Temat postu:

po pierwszej połowie 1:0 dla Milanu,bardzo dobra gra Liverpoolu jednak Milan zdobywa gola z wolnego w 45' strzał Pirlo i odbita piłka od Inzaghiego i Milan prowadzi